BİZ KİMİZ ?

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından yetkili E-İmzatr’nin Kayıt Birimi’dir. Erdem Bilişim Sistem Teknolojileri ve Ürün Hizmetleri, BT ihtiyaçlarınız için tecrübeli ve güvenilir bir iş ortağıdır.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla (Elektronik Sertifika Hizmet Sağlayıcı) firması E-imza Bilgi Güvenliği Hizmetleri A.Ş e-imzatr çözüm ortağı olan Erdem Bilişim Sistem Teknolojileri ve Ürün Hizmetleri olarak Türkiye Kurumsal Çözüm Ortağı olarak faaliyete başlamıştır.

E-İmza ihtiyaçlarınız en kısa sürede firmamız tarafından temin edilebilmektedir.

Misyon

Profesyonel ekibi ; kurumsal kimliği ile en kaliteli, güvenilir, güncel ve fark yaratan hizmeti anında müşterilerimize sunmak. 5070 Sayılı Elektronik İmza Kanunu kapsamında; müşterilerimize mevzuata uygun ve uluslararası geçerliliği olan elektronik imza hizmeti sunmak. Ulusal ve uluslararası alanda Elektronik Sertifika Hizmet Sağlayıcı (ESHS) olarak etkin bir rol oynamak. Mevcut standartları uygulayıp yeni standartların oluşturulmasında danışmanlık yapmak. Elektronik imza ile ilgili gerekli her türlü araştıma ve çalışmalarda etkin rol alarak ; bilgi ve iletişim güvenliğini tam olarak sağlamak. Elektronik imza kullanımının yaygınlaştırılması için gerekli uygulamalara destek vermek. Bilgi ekonomisine geçiş sürecinde; sahip olduğumuz teknoloji ve bilgileri paylaşarak, Türkiye”nin Gelişme Stratejilerinin oluşturulması ve elektronik bilgi ve iletişim teknolojilerinin iyileştirilmesi konusunda ülkemize katkı sağlamak.

Vizyon

Bilgi güvenliği ve Elektronik Sertifika Hizmet Sağlayıcılığı alanında güvenilirliği, güncelliği ve kalitesi ile en tepeye yerleşip kurum, kuruluş ve bireysel müşterilerimize en güvenli ve kaliteli hizmeti sağlamak. Elektronik İmza alanında fark yaratarak yeniliklerin öncüsü olan bir kuruluş olmak.